Sponsorlu Bağlantılar

android system webview nedir?

20.565 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda android system webview nedir? android system webview ne işe yarar bununla ilgili merak edilen konulara sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Piyasada kullanılan akıllı telefonlar arasında en yaygın olarak kullanılan ios ve android tabanlı cihazlar listenin başında yer almaktadır.

Eğer sizde bir android tabanlı cep telefonu kullanıyorsanız, android tabanlı telefonların işletim sistemi, menü farklılıkları olduklarını da göreceksiniz. Lollipop, Jelly Bean, KitKat gibi sürüm farklılıkları denk gelmektedir. bizim bu konumuzda android system webview ne demek, android system webview ne işe yarar? bununla ilgili sizlere bilgi vermeye çalışalım.

android system webview nedir?

Eğer kullandığınız android telefonlarda sürüm olarak lollipop ve üzerinde bir cihaza sahipseniz telefonda kullandığınız uygulamalar arasında android system webview gözünüze çarpmıştır. Bu uygulama ne işe yarar? bu uygulama şu şekilde basit bir şekilde sizlere anlatabiliriz.

android system webview app uygulaması, bir web tarayıcı gibi özel bir şekilde diğer firefox, chrome’den bağımsız bir şekilde çalışarak, uygulama içinde uygulamadan çıkmadan internet sayfalarını, web sayfalarını görüntülemeye çalışmaktadır.

android system webview ne işe yarar? sorusunda bazı uygulamalarda, uygulama için bir sayfa görüntülemede sizi tarayıcı kullanmaya zorlayarak kullandığınız chrome veya firefox tarayıcı üzerinden açılmasını sağlamaktadır. böylece uygulamayı terk ettiğiniz için sorunlar doğurmakta olduğu için android system webview app uygulaması kullandığınız Android 5.0 ile birlikte dağıtılmaya başlanarak kullanıma sunulmuştur.

web + view bir web sayfayı görüntüleme özelliği uygulama olarak dağıtılmaktadır, siz android system webview nedir? ne işe yarar? gibi sorulara takılmadan bu uygulamayı telefonda kaldırdığınız da bazı sorunları yaşayabilirsiniz. Bu bileşeni uygulamayı kullanan diğer uygulamalar arasında da sorunlar yaşanacağı için akıllı telefonlardan android system webview uygulamasını kaldırmayınız. android system webview arka planda devamlı çalışacağı için telefonlarda pil ( şarjı ) tüketen uygulamalar arasında yer almaktadır.

android system webview ne işe yarar? konusunda eğer sizlerinde takıldığınız sorular veya diğer sorularınız için soru & cevap sayfamızı kullanabilirsiniz, yada yorum bölümünden soru gönder yaparak cevap vermeye, çözüm üretmeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın