Sponsorlu Bağlantılar

Google ve Apple Store’de Uygulama İndirilirken Nelere Dikkat Edilir..?

329 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuz!da Google Play Sotre ve Apple Store üzerinden yüklenen uygulamalarda dikkat edilmesi gereken ipuçları hakkında bilgi vermek istiyorum. Android Uygulamaları için Google Play Store üzerinden IOS işletim sistemi için ise Apple Store Üzerinden Uygulamaları indirebiliyorsunuz. Bu uygulamalar Ücretsiz olduğu gibi Ücretli olarak’da Geliştiriciler tarafından sunulmaktadır.

Şimdi Konumuza değinelim. Bu uygulamaları cihazlarımıza yüklemeden önce bir kaç önemli ipuçlarını verelim. Bu uygulamalara para vererek aldığınız da acaba ödeme yaptığınız paraya değer mi ? Son pişmanlık fayda etmiyor maalesef  sonra dan keşkeler sizi bir yere getirmeyecektir. Peki Ne yapmalı ?

ıos uygulama yorum

Akıllı Cihazlarınıza uygulama indirmeden önce mutlaka önceki yükleyen kullanıcıların yorumlarını mutlaka okuyunuz. Bu size çok bir fikir verecektir . Bu uygulamalarda yükleyip memnun kalanların yorumları , yada uygulamadan dolayı pişmanlık duyanların yorumları sizi bir yere çıkaracaktır.

daha sonra yorumcuların vermiş olduğu Puanlamalar mutlaka göz önünde bulundurmak gerekecektir.  Oyun veya başka uygulamalar için yapılmış tavsiye , yorum , puanlama sizlere pişmanlık duymayacağınız kadar yardımcı olacaktır.

Bazen indireceğiniz oyunlar İnternet varken çalışıyor mu ? çalışmıyor mu ? bu konuda önemli çünkü cihazlara İnternet olan bir yerden indirip daha sonra İnternet olmayan bir yerde oynayıp oynamadığı konusunda  da dikkat etmeniz gerekecektir . Cihazınızda İnternet var ise buna sözüm yok ama İnternet olmayan ortamda oynanacak ise güncelleme yada Game Center bağlanırken hata ile karşılaşa bilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın