Google Chrome Eklenti / Uzantılar Kısmına giremiyorum?

1.678 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara giren virüsün etkilediği ilk yer web tarayıcılardır. Google Chrome , Firefox , Yandex , Eexplorer , Safari gibi başı geçen tarayıcılarda birinci sorun reklam virüsleri , yönlendirme sayfalarıdır.

Genel olarak bunlardan kurtulmak için eklentileri kaldırmak veya sıfırlamak olacaktır. Bu konumuzda Tarayıcı eklentilerini kaldırmak için Eklentiler / Uzantılar kısmına girmeye çalışırken girememek gibi sorunlardan kaynaklı çözüm yollarını bulmaya çalışacağız.

Google Chrome tarayıcı açık kaynaklı olduğu için isteğe göre ihtiyacınıza göre eklentiler yükleyebilirsiniz. Bu eklenti diğer adıyla uzantılar “chrome://extensions/” adresi üzerinde bulunmaktadır.

virus sayfa kaldırma

chrome://extensions/” kodu chrome tarayıcınıza yapıştırdığınızda veya Chrome Tarayıcınızdan Ayarlar > Diğer Araçlar > Uzantılar adımları ile giriş yapabiliyorsunuz.

Uzantılar Kısmı virüsler veya zararlı kodlar nedeniyle kilitli olup girememeye bilirsiniz. Peki bunu nasıl çözeceğiz. Bununla ilgili çözüm yolu nedir?

Uzantılar Kısmı Kilitli ise Nasıl Çözülür?

Bunun için zararlı kodlar nedeni ile kilitli ve giremiyorsanız bunun için Google Chrome tarafından geliştirilmiş yazılım olan “google chrome removal tool” programı kullanabilirsiniz.

https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/” adresi üzerinden indirip Google Chrome tarayıcınızı temizleyerek bulaşan herhangi bir virüsü ve zararlı yazılımı temizleyerek silebilirsiniz.

Diğer bir çözüm yolu chrome sıfırlama olacaktır. Google Chrome tarayıcınızı sıfırlama yaparak ilk günkü ayarına geri getirmeyi deneyebilirsiniz. >>> Chrome Nasıl Sıfırlanır? <<< konusunu inceleyerek tarayıcının sıfırlamasını inceleyebilirsiniz.

Son olarak Aşağıdaki video izleyerek zararlı kodların kilitlediği tarayıcıyı düzeltmiş olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

uzantılar sorunu , chrome uzantılar açılmıyor , chrome uzantılar kilitli , uzantılar erişime kapalı , uzantılar bölümüne girilmiyor , uzantılar kapalı , uzantılar bölümünü açılmıyor , eklentiler kilitli , eklentiler kapalı , eklentiler kısmına nasıl girerim

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın