Sponsorlu Bağlantılar

Google Pixel 3 XL format atma nasıl yapılır?

296 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda Google Pixel 3 XL format atma konusunda bu yazımızı sizlere hazırladık. Bu konumuza başlamadan önce biraz önemli bilgiler verdikten sonra asıl konumuz olan Google Pixel 3 XL formatlama konumuza geçeceğiz.

Telefonlarda yaşanan virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları ve teknik servis önceliğinde cihazlar sıfırlanır. Google Pixel 3 XL sıfırlama öncesinde ve diğer cihazlarda telefonun rehberi, galeri ve önemli bilgilerinizi mutlaka yedekleyin.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR?

Telefonlar ve tabletlerde şarjın %50 altında olmamasına gerektiğinde elektrik şarjına takılı olarak sıfırlama işlemin yapılmasına dikkat ediniz. Asıl konumuz olan Google Pixel 3 XL hard reset atma konusunda şimdi “nasıl format atılır” konumuzu anlatmaya geçelim.

GOOGLE PİXEL 3 XL SIFIRLAMA

Android tabanlı işletim sistemine sahip olan bu cihazımızda cihazı sıfırlamak için menü ve donatım tuşları yardımı ile anlatacağız.

  • Ayarlar
  • Yedekle ve Sıfırla
  • Fabrika verilerine sıfırla
  • Telefonu sıfırla

Yukarıda adımları takip ederek Google Pixel 3 XL reset atma işlemini menüleri kullanarak cihazı eski ilk gün gibi haline geri döndürebilirsiniz.

GOOGLE PİXEL 3 XL HARD RESET NASIL ATILIR?

Google Pixel 3 XL nasıl reset atılır? Bunun için ikinci diğer adım cihazın üzerinde bulunan donatım tuşlarını kullanarak yapılmaktadır. Bu işlemi yapabilmek için aşağıda verilen adımları yerine getirerek sıfırlayalım.

  • Telefonu kapatın
  • Ses Kısma + Güç Düğmesi birlikte basın
  • Recovery Modu ( Kurtarma Modu )
  • Wipe data / Factory Reset
  • Reboot system now

Yukarıda menüleri sesi açma tuşu ile seçin, güç düğmesi ile onaylayınız. Böylece cihazı tuşlar yardımı ile eski fabrika ayarına sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konu anlatımında Google Pixel 3 XL fabrika ayarına sıfırlama konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın