İpUçları

Google hesabınızı doğrulayamadı hatası nasıl çözülür?

Google hesabınızı doğrulayamadı hatası nasıl çözülür?

Kullandığınız cihazdan başka bir cihaza terfi ettiniz veya çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yapmaya çalıştığınızda Google hesabınızı doğrulayamadı hatası yaşanabilmektedir. Bunun nedeni kullanıcı adı veya şifresini yanlış yazmak diyebiliriz. Google Hesabı erişim sağlayamıyorsanız sıkıntı bu şekilde oluşmaktadır.

Google hesabınızı doğrulayamadı 

Google hesabınızı doğrulayamadı sorunu için yapılması gereken yeniden parola sıfırlama yapınız, girdiğiniz mail adresini tekrar girerek parola sıfırlama işlemini gerçekleştirin. Mail adresi doğrulaması olmuyorsa telefon numarası yani sms doğrulaması yapınız.

Bunun dışında ayrı bir kurtarma mail adresi ile Google hesabınızı doğrulayamadı sorunu çözümü olabilir.  buraya kadar normal bilgiler ile hesap kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında hiç bir şey bilmiyorsunuz o zaman “https://accounts.google.com/signin/recovery” adresi üzerinden hesap desteği bölümüne başvurarak kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

google hesap kurtarma, google hesap desteği, google hesap doğrulama, google hesap giriş sorunu, google hesap destek , google yardım, hesap doğrulanamadı , nasıl, çözüm, destek, yardım

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL