Sponsorlu Bağlantılar

google chrome şifre kayıt etme sorunu

5 views
Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi bir site üzerinde üyelik bilgileri kullanıcı adı, şifre ile giriş yapıldığında site için tarayıcıda şifreyi kayıt edip edemeyeceği hakkında bir pencere ile kayıt edilip, edilmeyeceği hakkında soru sorar, fakat bu sorulmuyorsa şifre kayıt etme sorunu yaşıyorsanız bir aksilik var demektir.

Eğer kayıt et dediğinizde bu şifre için kayıt et butonu kullanıp kayıt etmiyorsa sıkıntı kullandığınız Google Chrome tarayıcınızdan kaynaklıdır. Google Chrome Şifre kayıt etmiyorsa bu sorunla ilgili farklı çözüm yolları İnternet üzerinde sunulmuştur. Bu sorun nasıl çözülür? şifre kayıtlarda görünmüyorsa ne yapılması gerekiyor? Bununla ilgili olarak aşağıda çözüm yollarını kısaca uygulamaya çalışalım.

Chrome Şifre Sorunu Nasıl Çözülür?

chrome şifre sorunu için yapılması gereken ilk şey kullandığınız google chrome tarayıcısını yeni bir sürümü ile güncellemek olacaktır. Tarayıcı güncelleme için aşağıdaki link yardımı ile nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

chrome nasıl güncellenir? 

tarayıcı güncellemesi yaptıktan sonra tekrar bu sorunun devam edip etmediğini kontrol ediniz. Güncelleme sonrası yine devam ediyorsa bu sefer chrome bileşenleri güncellemesi yapınız.

chrome bileşenleri nasıl güncellenir?

chrome şifre sorunu eğer bu işlem sonrası yine devam ediyorsa o zaman kullandığınız tarayıcı kaldırmak ve yeniden bir chrome yüklemek gerekecektir. Bunun için chrome kaldırın ve ve dosya kalıntılarını bilgisayardan tamamen kaldırınız.

Arama Tags & Etiket;

chrome şifre kayıt etmiyor sorunu, chrome şifre sorunu, chrome şifre hatası, chrome şifreleri göstermiyor, şifre kayıt sorunu chrome, parola sorunu, chrome parola sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın