Sponsorlu Bağlantılar

tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda farklı bir instagram sorunu ile çözüm aramaya çalışacağız. Bu sorun şu şekilde hata mesajı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bununla ilgili olarak neler yapılabilir, bu sorun nedir ile ilgili çözüm arayacağız. {“message”: “Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”}  nedir? bu şekilde çıkan mesaj ile ilgili olarak bazı arkadaşlar sık sık sorunlar ile karşılaşabilir.

instagram hesabına giriş yaparken kullanıcı adı ve şifresi kabul ediliyor fakat karşınıza bu hata mesajı çıkması hayra alamet değil gibi, ters giden bir şeyler olabilmektedir. Bu hata kullandığınız telefon veya kullandığınız ağ bağlantısı ile ilgili bir sorun değildir. 

{“message”: “Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”} bu mesaj genel olarak instagram sunucuları tarafından oluşan bir sorundan kaynaklıdır. Sizinle doğrudan bağlantısı olmayan hata mesajı için bir kaç saat veya bir kaç gün bekleme süresi olabilir. Bu arada sizin yapmanız gereken şu şekilde olabilir . Kullandığınız telefonda yüklü ios veya android tabanlı telefonlarda uygulama güncellemesi yapınız.

bu hata ile ilgili sıklıkla yaşanan sorunlardan biride akış yenilenemiyor sorunudur. Bu sorunda instagram sunucu hatası olarak sıklıkla karşınıza çıkabilir . Bu hatalar ile ilgili olarak sizin pek yapacağınız çözüm yolu sadece beklemek olacaktır. Kullandığınız mevcut internet bağlantısı wifi bağlantı ise mobil internet kullanın aynı sorun için diğer internet kullanımına geçerek sorun varsa bunu tespit etmek olabilir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar ,
Bu Benim Kişisel Blog Sayfam’dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle hatası (25 Yorum)

Yorum Yaz

 1. abi ben 2 gündür bekliyorum hala böyle daha napabilirim instagram yetkililerinede bildirdim cevap vermiyorlar

 2. “message”: “tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”} ne anlama geliyor neden giriş yapamıyorum

  • 7-10 dakika beklemek gerekiyor, biraz bekleyiniz sunucularda sorun oluşabiliyor bu nedenle yaşanmaktadır

 3. Benimde olmuyor.Yapan yazabilirmi.Bütün moralim gitti.Lütfen yardim edin.Kac gunde duzelir.

 4. “message”: “Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”}

  Nasıl olcak yeni hesap da açmıyor ya

 5. {“message”: “Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”}
  bende de aynısı oldu naslolaka bu? :(

 6. bu aptalca sorunu bende yaşıyorum şuan ne yapabilirim önceden yaşan biri varsabeni bilgilendire bilir mi sorun çözülüyor mu lütfen yardım edin

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın