Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome kısayol ekleme nasıl yapılır?

956 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Google Chrome web tarayıcı kullananlar için kısayol nasıl eklenir? Bunu bu yazımızda siz takipçilerimizle paylaşacağız.

Bir siteyi sıklıkla kullanıyor ve gün içinde devamlı lazım olacak sayfaları anında ve sürekli olarak ulaşmak istiyorsanız Google Chrome kısayol olarak ekleyebilirsiniz.

Böylece sık kullandığınız internet sayfalarını favoriye eklemiş olacaksınız. Bununla ilgili olan Google Chrome ana sayfasında bu eklenen web sayfaları görebilir ve buradan kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Ana sayfa’da + işaretine basarak website kısayolu ekleme işlemini yapabilirsiniz. Burada bulunan siteleri düzenlemek için ise yukarıda siteyi düzenlemek için sitenin üzerine geliyoruz ve üç noktalı işarete basıyoruz.

Chrome kısayol düzenleme üç noktaya bastığımız da burada sitenin url adresini ve Ad { isim } kısmını daha sonradan düzenleyerek “bitti” butonu bastığımızda chromeye kısayol olarak eklediğimiz sık kullanılan siteleri derlemiş, düzenlemiş oluyoruz.

Yukarıda adımlarla web browser olarak kullanılan Chrome kısayol ekleme nasıl yapılır? Konusunda bilgilendirme yaptık. Bunun dışında ayrıca yer imi olarak eklemek için CTRL+D tuşuna bastığımızda ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Chrome kısayolu kaldırmak, silmek için aynı yukarıda metodu kullanarak “kaldır” butonu ile silebilirsiniz. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza tüm soruları sorabilir.

Diğer sormak istediğiniz tüm sorun, hatalar için bilgisayarcıya sor sayfamızdan tarafımıza sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın