Sponsorlu Bağlantılar

.aep uzantılı dosyalar nasıl açılır

372 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda .aep uzantılı dosyaları açmak konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız. Bu konuyla ve diğer tüm teknoloji, mobil, bilgisayar, sosyal ağlar konusunda sorularınız için soru & cevap sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Konumuza başlamadan önce aep dosyası nedir? Bununla ilgili ön bilgi verdikten sonra bu dosya uzantıları nasıl açılır hemen bununla alakalı sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

AEP DOSYASI NE İŞE YARAR?

Bu dosyanın tam açılımı AFTER EFFECTS PROJE olarak söyleyebiliriz. Baş harflerini alan bu dosya türü film ve dizi filmleri için görsel efektif oluşturmak için düzenleme işlemlerini yerine getiren bir birleştirme dosya türüdür. Proje olarak oluşturulan bu dosyalar .aep uzantısı olarak kayıt edilmektedir.

AEP UZANTILI DOSYALAR NASIL AÇILIR?

Bizim bu konumuzda aep dosyası nasıl açılır? Bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalışacağız. AEP dosyasını açma için kullanılacak program “https://www.adobe.com/products/aftereffects.html” adresi üzerinden indireceğiniz yazılım sayesinde açılabilmektedir.

Bilgisayar  { PC } ve MAC için kullanılanlar yazılımı indirerek açabilirsiniz. Bunun için Android ve İOS ( iPhone, iPad ) cihazlarda bununla alakalı bir uygulama mevcuttur değildir.

Ücretsiz olarak indirdiğiniz bu yazılımı kullanarak aep uzantılı dosyaları açmak için kullanılmaktadır. Bu konumuzda siz takipçilerimize AEP dosyası nasıl açılır konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın