Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Kilitlendi Hata ve Çözümü

2.109 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome son zamanlarda sıklıkla hatalar ve yavaşlamalar vermeye başladı. Bu hataların başında Google Chrome Donması veya Google Kilitlendi Hatasıdır.

Bu sorun neden yaşanır ? bu sorun tarayıcı eklentileri , virüs ve bilgisayara yüklenen donwload programları veya bir başka program gibi nedenler Chrome Kilitlendi hatası verebilir. Böyle olduğu için can sıkıcı bir hal almaya başlar bunun için nasıl bir çözüm yolu olabilir ? bunun için hemen çözüm yoluna bakalım.

 

Google Chrome Kilitlendi Sorunu Nasıl Çözülür ?

* Bunun için konu başında dediğim gibi Bilgisayarınıza yüklediğiniz bir program yapabilir demiştim. Sıkça kullanılan bir program olan İnternet Download Manager programı yüklü ise bunu kaldırınız veya son sürümü ile tekrar deneyiniz. Kilitlendi hatasını tekrar kontrol ediniz.

* Bilgisayarınız’da güncel kullandığınız Antivirüs yazılımının veri tabanı güncelleyin ve bilgisayarınızda bir genel derinlemesine arama yapınız bir virüs , Kilitlendi Sorunu yaşatabilir. Bununla ilgili temizlikten sonra tekrar kontrol ediniz.

* Chrome Temizlik Aracı kullanın ‘https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/‘ adresinden bu programı indirin ve tarayıcınıza bulaşan etkileyen virüs ve eklentileri temizleyecektir.

* Google Chrome Tarayıcınızı Güncelleyin. Chrome Güncellemesi Nasıl Yapılır konusu size yardımcı olacaktır.

Arama Tags & Etiketler ;

Google Chrome Kilitlendi Hatası Windows 7 , Google Chrome Kilitlendi Windows 8

Google Chrome Kilitlendi Windows 10 , Google Chrome Kilitlendi nasıl çözülür , Google Chrome Kilitlendi Hatası ve çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın