Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Hatırlatıcı Ekleme

208 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Google Chrome de “hatırlatıcı” ekleme işleminin nasıl yapılacağına dair ipuçları vereceğiz. Günlük hayatımızda birçok şeyi hatırlamayız. Bazı işlerimizi hatırlamak için anımsatıcılar kullanmak gerekebilir.

Bizde bu yazımızda chrome anımsatıcı ekleme konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışacağız. Bunun için hemen konumuza başlayarak nasıl yapılır, yapılmış iki farklı hatırlatıcı ekleme konusunda ipuçları verelim.

GOOGLE CHROME HATIRLATICI EKLE

  • Google uygulamasını açınız.
  • Uygulamanın sağ alt köşesinde üç nokta işaretine basınız.
  • Hatırlatıcılar
  • Bir hatırlatıcı ekle

Bu alandan bir başlık ve saat girerek size bu konu hakkında hatırlatmak için bilgileri girdikten sonra ayarladığınız saatte size bu bilgileri hatırlatacaktır.

Bunun dışında bu güncelleme beta aşamasında olduğu için kullandığınız sürümde görünmeyebilir. Bunun dışında hatırlatıcı olarak “https://keep.google.com/” adresi üzerinden de bir anımsatıcı oluşturabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Burada not üzerine gelerek “bana hatırlat” simgesi üzerinden bir not oluşturarak istenilen zaman, tarihte bir hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.

Bu konumuzda chrome hatırlatma ve keep.google.com hatırlatıcılar konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın