Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome : FLV Video Download Eklentisi

92 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi Video izlemek için bir çok video formatı vardır. bunlar kısa Mpeg-4,Mp4,Avi gibi kısaca bunlara örnek verebiliriz,Bu konumuzda Flv video uzantısından bahsetmek istiyorum. Flv Flash videoların uzantısıdır, internet üzerinden sosyal ağlardan izlediğiniz videolar bu format’da olabilir.

Konu başlığında değindiğimiz gibi Flv videolarını izlerken bunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu Flv videolarını bilgisayarınıza indirmek için herhangi bir programa ihtiyaç duymadan Google Chrome eklenti ile bunu yapabilmek mümkündür.

Bilgisayarınıza Flv video download eklentisi indirdiğinizde Google Chrome üzerine kurulacak ve bundan sonra Flv uzantılı videolarını indirebileceksiniz. Flv uzantılı videolarını izleye bilmek için Codec yüklemeniz gerekecektir. Bu eklentiyi “https://chrome.google.com/webstore/detail/tv-for-google-chrome/nlkdblcdkgeeeiegonlgdiifmjnkejhh?hl=tr” adresinden yükleyerek kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın