Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da Bunu Yapıcağım Aklıma Gelmezdi Etiketine Dikkat!!!

411 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü en çok kullanılan Sosyal Ağlardan olan Facebook ile sevdiğiniz kişiler ile iletişim kurmayı ,sevdiğiniz resimlerinizi ,videolarınızı paylaşa bilir yada paylaşıları beğenip sizde paylaşa bileceğiniz bir sosyal ağ’dır. Facebook Milyonlarca kullanıcısı olan bir site olduğu için bunu kötü amaçlar ile kullanabilecekleri bir siteye’de çevirebileceğini unutmayınız.

Bu benimde başıma gelen bir durum olduğu için yakın bir zamanda benimde etiketlendiğim bir durum olduğu için sizler ile paylaşıyoruz. Arkadaşlarınızdan Gelen sizi etiketlendiğinde “ Bunu Yapıcağım Aklıma Gelmezdi ”  etiketlerine Dikkat etmeniz gerekmektesiniz. Bunun Bir virüs olduğunu dikkat’e almanız gerekmektedir.

Hackler tarafından yazılan bu virüs ile Bir arkadaşınız yada sizin bulaşması sonucunda çevrenizdeki arkadaşlarınızıda etiketleyerek Dikkat çekici bir başlık ile bu link açmanızı istemektedir.

Eğerki Bu başlıklar altında link açarsanız bu virüsden sizde etkilenirsiniz ve Sizinde arkadaşlarınızı etiketleyerek bu virüsun yayılmasına sebep olursunuz böylece Kullanıcı şifrenizi , adını ve korsanlara teslim etmiş olursunuz.

Kimlik Bilgilerinizi korumak için Böyle Gelen Linklere itibar etmeyiniz …

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın