Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome : Fenerbahçe 1907 Teması Eklentisi

1.608 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dün itibariyle ile ( 27/04/2014) tarihi göre Fenerbahçe 19.kez mutlu sona kavuştu bir Beşiktaşlı aynı zamanda Konya Sporlu olarak Buradan Fenerbahçe Kulübü‘nu ve camiasını tebrik ederim. Bu yazında Google Chrome kullananlar için güzel bir eklentiden bahsedeceğim.

Bu eklentimizin adı ” Fenerbahçe 1907 Teması ”  Bu temayı indirip kurduk dan sonra Google Chrome Renklerinize Bağlamış olacaksınız. Kurulumu gayet kolay olan bu Temayı kullanmak için can atacaksınız. Bu Eklenti Linkden ulaşabilirsiniz Gerekli Açıklamaları ve Tema Görselliğini Bulabilirsiniz. Umarım Beğenerek Kullanırsınız.

https://chrome.google.com/webstore/detail/fenerbah%C3%A7e-1907-theme/fgkogonkdhhhnhaafkbaajbdkiepagkd?hl=tr” adresi üzerinden tarayıcıya eklentiyi kurabilirsiniz.

Tanıtıcı Video :

 

Fenerbahçe Teması tarayıcınızı görsel bakımından süsleyecektir. video izleyeceğiniz gibi tarayıcıya farklı bir hava vermiş olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın