Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome “Yanıt vermiyor” Hatası ve Çözümü

14.643 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar son zaman’da benimde başıma gelen ve diğer ademocut.com ziyaretçilerinin sıkça sorduğu sorulardan biride google chrome açtığım bir web sayfasında beyaz olarak geliyor ve yanıt vermiyor olarak beklemektedir.

Bununla ilgili olarak chrome yanıt vermiyor sorunu için cevap aramaya başlayacağız. Bununla ilgili olarak nasıl bir çözüm yolu aramaya başlarız ilk önce adımları izlemeye başlayalım.

Yanıt vermiyor sorunu nasıl çözülür?

* Google chrome tarayıcımızı ilk önce güncellemesini yapalım eski versiyon kullanıyor iseniz bununla ilgili olarak bu sorunla karşılaşma ihtimalin olabilir.

GOOGLE CHROME NASIL GÜNCELLEME NASIL YAPILIR BURADAN

* Sistemle ilgili olacak bir hata ile karşılaşıldığında bununla ilgili olan hatalardan kaynaklı olabileceğini düşünerek Sistem Geri Yükleme Yapabilirsiniz .

SİSTEM GERİ YÜKLEME NASIL YAPILIR

* Son olarak bilgisayarınızda Win + R çalıştır penceresini açalım . Burada yapmamız gereken şey çalıştır penceresine sfc /scannow komutu yazarak sistemi tarama yapmanız olacaktır.  Bu komut sistemdeki bozuk Windows dosyaları düzeltmek için kullanılacaktır.

* Bilgisayarınızdaki Google Chrome tarayıcınızı kaldırıp yeniden kurmayı deneyiniz . bunun için Google Chrome Yazılım Kaldırma Aracı ‘nı “https://www.google.com/intl/tr/chrome/srt/” kullanın ve tekrar güncel olan google chrome sürümünü bilgisayarınıza indirin ve kurunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Google Chrome “Yanıt vermiyor” Hatası ve Çözümü (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. valla daha birşey diyemiyecem işlem daha tarama yapıyor ama olursa çok tşk ederim yani

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın