Sponsorlu Bağlantılar

mysearchresults.com Yönlendirme Sayfası Nasıl Kaldırılır?

888 views
Sponsorlu Bağlantılar

Mysearchresults.com Sitesini Bilgisayarımıza indireceğimiz Adwcleaner Programı ile temizleyeceğiz. ilk önce bu Sayfanın nasıl bulaştığından bahsetmek istiyoruz. Bu sayfalar bedava ( Ücretsiz ) programlar Demo programlar aracılığıyla bulaşırlar ve Web Taraycı url kayıtlarını değiştirerek siz tarayıcınızı açtığınızda bu yönlendirme sitelerine açılır.

İlk Önce Program Yüklemeden Nasıl temizlenir bunu videolu sizlere anlatmak istedim. aramasayfam için hazırladığım bu video aynen mysearchresults.com sitesi içinde uygulayabilirsiniz.

Video ;

 

Program ile Kaldırma ;

AdwCleaner Programını “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden indirerek kuralım , indirdiğimiz bu programı bilgisayarımıza kuralım. Bilgisayarımızda çalışan tüm programları kapattık dan sonra bu programı çalıştıralım.

adwcleaner scanner virus

SCAN  butonu ile bilgisayarımızı aratıyoruz. belli bir süre sonra Mysearchresults.com  ile ilgili kayıtları işaretliyelim.

adwcleaner scanner

 

Ekranımıza Mysearchresults.com  ile ilgili kayıtlar gelince bunlları işaretliyoruz ve bu girdileri siliyoruz. Bilgisayarımızı yeniden başlatacak şekilde resetliyoruz. Bunları yaptık dan sonra Bilgisayarımızın Masaüstündeki üzerindeki Web Tarayıcılarımızın  Google Chrome – İ.Explorer – Mozilla ( Firefox ) bunların tek tek özelliklerine girerek Hedef Url deki Mysearchresults.com  uzantısını sileceğiz.

Resimdeki işaretli olan uzantıyı ordan siliyoruz.

Üst resimdeki görünen şekliyle olacaktır. Daha Sonra Bu tarayıcıların anasayfalarını istediğiniz şekilde ayarlayınız. Google olarak ayarlıyorum genelde sizde istediğiniz şekilde ayarla bilirsiniz. Bu Şekilde kurtulmuş olacaksınız. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın