Sponsorlu Bağlantılar

google atari breakout arama kelimesi

735 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bundan önceki konularımızda Google arama motorunda bazı gizli anahtar kelimelerin aratılması sonucu nelerin olacağını anlatmıştık. bunların başında zerg rush gibi kelimeleri google chrome tarayıcısında arama yerine yazdığınız da farklı oyunlar ile karşı karşıyasınız. Bu konumuzda ise atari breakout kelimesinin ne işe yaradığından bahsedeceğiz.

Breakout, Atari tarafından 1976 yılında geliştirilmiş bir oyundur. Google‘da bu oyunu kendi tarayıcısı üzerine taşıyarak atari breakout anahtar kelimesi ile görsellerde arattığınızda bir oyuna dönüştüğünü göreceksiniz.

Arama görsellerini bir oyuna dönüştürmek için atari breakout kelimesini yazarak oyuna başlayabilirsiniz. Hoşunuza gider mi bilmiyorum ama boş vakitlerinizi geçirmek için kullanabileceğiniz bir oyun olabilir. Bunun dışında internet olmadığında açtığınız Google tarayıcınıza dinazor oyunu oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın