Sponsorlu Bağlantılar

happn üyelik hesabı silme

1.632 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konu anlatımda Happn üyelik silme, konusunda bu işlemin nasıl yapılır? Bunu anlatmaya çalışacağız. Bu işlem öncesinde Happn nedir? bunun ile ilgili bir ön bilgi verdikten sonra happn üyelik silme link adresi ile birlikte hesabı kaldırma konusunu anlatalım.

Happn Nedir?

Aynı lokasyon içinde ( şehir ) içinde diğer insanlarla tanışma, kaynaşma kısacası flört uygulaması diyebiliriz. Çöpçatanlık uygulamasından zamanla sıkıldıysanız ve hesabını kapatmayı düşünüyorsanız happn abonelik silme konusunda aşağıdaki adımları takip ederek silebilirsiniz.

Happn Üyelik İptali

  • Uygulamayı açıyoruz
  • Menü
  • Ayarlar
  • Uygulama Ayarları
  • Hesabını Devre Dışı Bırak

Bu adımları takip ederek happn üyelik silme işlemini yerine getirmiş oluyoruz. Hesabı kapattığınızda artık paylaşımlar, sohbetlere geri ulaşmak olmayacağı için silmeden önce tekrar düşünün geçici olarak 8 saatlik olarak geçici olarak devre dışı bırakabilirsiniz.

Bunun dışında happn abonelik iptalini sağlıklı yapabilmek için “Yardım” adımı üzerinden “Bize Ulaş” kısmından iletişim formundan hesabınızı silme ve nedeniyle birlikte kapatma talebini ileterek silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın