Sponsorlu Bağlantılar

Gmail hesap oluşturma tarihini öğrenme

1.188 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda gmail hesabını ne zaman oluşturdum konusunda sorulara cevap vermeye çalışacağız. E-posta servislerinden en çok kullanılan gmail mail servisi hesabını oluşturma tarihini merak mı ediyorsunuz?

GMAİL HESABI NE ZAMAN AÇILDI?

Gmail açılma tarihini merak eden kullanıcılar için aşağıda vereceğimiz teknik adımlarla sizde hesabınızın ne zaman açıldığını kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu bazı durumlarda oldukça işe yarayacak bir ipucu olarak saklayın ve lazım olunca kullanın.

  • https://mail.google.com/mail/ adresi üzerinden hesabınızla ilgili kullanıcı adı ve parola ile giriş yapınız.
  • Giriş yaptıktan sonra “https://mail.google.com/mail/u/0/#settings/fwdandpop” bu kodu tarayıcınıza yapıştırarak da gidebilirsiniz ya da Dişli > Ayarlar > Yönlendirme ve POP/IMAP adımlarına giriyoruz.

gmail hesap açma tarihini bulma yukarıda işaretlediğimiz oluşturma tarihi yazmaktadır. Bu sizin gmail hesabını ne zaman açtığınızı göstermektedir.

İLGİLİ ARAMALAR;

Gmail hesap oluşturma tarihi

Google hesap oluşturma tarihini öğrenme

Gmail açılış tarihi öğrenme

Yukarıda arama kelimelerince arama motorlarınca sıklıkla araman bu konuda genelde Adsense hesabı kullananlar tarafından sorgulanmaktadır.

Günümüzde milyonlarca kullanıcı olan Gmail popülerliğini sürdürmektedir. Gmail web tabanlı mail servisini isteğe göre Microsoft Outlook programı üzerinden de kullanabilirsiniz. Bunun için Microsoft Outlook hesap ekleme yazımızı gözden geçirebilirsiniz.

GMAİL NEDİR?

Akıllı telefonlarda uygulamalar üzerinden veya bilgisayarlarda web tarayıcılar üzerinden e-postalarını kontrol edebilmek için geliştirilmiş e-posta hizmet servisidir.

Mail adresinizin ilk açıldığı tarihten bu yana geçen zaman süreyi böylece bu şekilde öğrenmiş oluyoruz. Bu konuyla alakalı sorularınız, sorunlarınız tarafımıza ileterek cevap vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın