Sponsorlu Bağlantılar

fatal exception hatası nasıl çözülür?

311 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda fatal exception hatası çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bununla ilgili olarak temel olarak sorun nasıl çözülür? Bununla olarak bilgi vereceğiz bu çözüm başka sorunlardan kaynaklı olma ihtimali olacağı için çözümü kesin değildir.

Bilgisayarda bir program kurulumu sonrası, çalışma hatası olarak fatal exception sorunu yaşatabilmektedir. Aşağıda adımları uygulamak suretiyle fatal exception problemi çözmekte yardımcı olacağız.

FATAL EXCEPTİON HATA ÇÖZÜMÜ

  • Bilgisayarda yaşanan bu problemden sonra fatal exception Error hatası öncesi bir tarihe geri dönüş yapabilirsiniz. Bunun için sistem geri yükleme nasıl yapılır? Bunu video da inceleyerek sizde yapabilirsiniz.

  • Bilgisayarda güncellemeleri kontrol edin yeni güncellemeler varsa Windows işletim sistemini güncelleyerek hatayı kontrol edin.
  • Tüm donanım sürücülerini kontrol ederek driver güncellemesi yapınız.
  • Bilgisayarda disk kontrolü yaparak bozuk disk düzeltmeye çalışınız. Bunun için chkdsk /f nasıl yapılır bunu yazımızdan okuyabilir
  • Bilgisayarda overlock yaptıysanız fazla ısınma sorunları nedeniyle bu hatayı alma ihtimalinde olacağı için aşırı ısınma sorunu yaşıyorsanız bu sorunu çözmeye çalışınız.

Yukarıda verdiğimiz çözüm yolları ile fatal exception problemi çözümü sağlanabilir. Bununla alakalı olarak ekleyeceğiniz çözüm yollarını yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Bu yazımızda fatal exception sorunu nasıl çözülür? Konusunda temel olarak çözüm yollarını vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından veya diğer tüm sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın