Sponsorlu Bağlantılar

95p.com Yönlendirme Sayfası Nasıl Kaldırılır?

242 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yönledirmsa sayfaları genel free programlardan bulaşırlar ve sizin iradenizin dışında tarayıcılarınızı açtığınızda 95p.com   sayfasına yönlendirilirsiniz. zamanla bilgisayarınızı yavaşlatabilirler.

95p.com  yönlendirme sayfası nasıl kaldırılır?

İlk önce Bilgisayarınıza AdwClenaer programını download etmek için “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden indiriyoruz. indirdiğiniz bu programı bilgisayarınıza kuruyoruz. Daha bu programı kurdukdan sonra  tüm programları kapatıyoruz. ve programı çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

 

Bilgisayarınıza kurulum sonra SCAN ile bilgisayarımızı taratıyoruz. ve 95p.com ile ilgi uzantıları buluyoruz

 

adwcleaner scanner

95p.com  ile ilgili tüm girdileri bulup işaretliyoruz ve CLEAN  butona basıp siliyoruz. Bu işlemi yapınca bilgisayarımız Reset ederek bilgisayarımızı yeinden başlatıyoruz. Daha bilgisayarımızın Masaüstündeki  web tarayıcılarının  Özellikler bölümüne girerek Hedef uzantılarını düzelteceğiz.

webtarayıcılar

Bunun için bilgisayardaki Tarayıcıların Özelliklerine tek tek girerek  “http://www.95p.com”  uzantısı hedef  uzantıdan sileceğiz. Uzantının sonundaki “http://www.95p.com”  uzantısını Siliyoruz.  “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe”  bu şekilde temiz olacaktır.Daha Sonra Bilgisayardaki tarayıcıların Anasayfalarını İstediğiniz bir şekilde Düzenleyiniz. Diğer bir Kurtulma Yöntemi ise  Aramasayfam.com  Sayfası için Hazırladığım video izleyerek aynen 95p.com  sayfası içinde uyarlayabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

95p.com sayfası nasıl kaldırılır, 95p.com arama motoru, 95p.com remove, 95p.com virüs, 95p.com kurtulma, 95p.com silme, 95p.com temizleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın