Sponsorlu Bağlantılar

fs0:\EFI\Microsoft\Boot\bootmgfw.efi hatası nasıl çözülür?

836 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda farklı bir sorun ile karşı karşıya çözüm arayacağız. Bu konumuzda bootmgfw.efi bulunamadı hatası nasıl çözülür? fs0:\EFI\Microsoft\Boot\bootmgfw.efi bulunamadı bilgisayar veya tablet üzerinde de rastlanacak bir sorun olarak görülmektedir.

Bu sorun bir yazılımsal sorun teşkil ettiği için sıfırlama işlemi yani fabrika ayarlarına geri getirmek sureti ile büyük olasılıkla düzelecektir.

fs0:\EFI\Microsoft\Boot\bootmgfw.efi sorunu telefonlarda çözüm yolu ise telefonun yedeğini alarak hard reset atmak sureti ile telefonu geri fabrika ayarlarına alabilirsiniz.  Bu sorun bilgisayar’da yaşanıyorsa her zaman ki gibi sistem geri yükleme bir çözüm yolu olacaktır.

Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır? konusunu okuyarak çözüm yolunu izleyebilirsiniz. Eğer son çözüm yolu temiz bir işletim sistemi olacaktır. Sistem geri yüklemede çaresiz kalınırsa yeniden işletim sistemi kurulumu yapılabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın