Sponsorlu Bağlantılar

Youtube yorumları onaylı olarak ayarlama

408 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda Youtube kanalı olanlar için paylaşılan video altına bırakılan yorumların onaya düşmesi nasıl yapılır? onaylı yorumlar konusunda sizlere bilgi vereceğiz.

Youtube kanalı olan kullanıcılar videolarının en üst sıralara çıkmasını mutlaka ister kanal hayran sayısını, yani kanal abone sayısını izlenme oranını mutlaka arzular benimde sahip olduğum kendi kanalımda abone sayısı, izlenme oranı sayısı kadar’da paylaşın videolara yapılan yorumlar da bir o kadar önemlidir.

bunun dışında ayrıca kanala sizlerinde abone olmasını, takip etmesini beklerim Youtube kanal görüntülemek ve abone olmak için https://www.youtube.com/user/ademocutcom adresini ayrıca kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda kanalınız da video altına bırakılan yorumlar sizin onayınız dan geçmeden yayına girmesin veya onaya tabi olarak sizin onayınız gereksin böylece kötü, küfür içerikli yorumları engellemiş yada onur kırıcı bir başkasına yapılan yorumları filtreleme yapmış olacaksınız.

YouTube Yorum Onay Filtreleme ;

yorum onay filtresi için kanala kullanıcı adı ve kullanıcı şifreniz ile giriş yapıyoruz. ve aşağıdaki adımları sırasıyla takip ediyorum.

  • Sağ üst köşede “içerik oluşturucu stüdyosu” kısmına giriyoruz.
  • Sol yan panelde “Topluluk” kısmına giriyoruz.
  • Bu kısmın altında “Topluluk Ayarları” kısmına giriş yapıyoruz.

Varsayılan Ayarlar kısmını yukarıda olduğu gibi ayarlayınız, tüm yorumları incelemek üzere beklet şeklinde ayarlayınız bu ayar sonrası Kaydet butonu kullanın bundan sonra ne yapılacak?

Bekleyen Yorumlar onay için nereye düşecek ve nereden onay verilecektir. Yine aynen Topluluk > Yorumlar kısmında ;

yayınlanan yorumlar, inceleme için bekletilenler ve olası spam sekmesinde üç seçenek vardır, bunlardan inceleme için bekletilen yorumlar kısmından yorumları toplu veya tek tek onaylaya bilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın