İpUçları

freeimage.dll hatası nasıl çözülür?

freeimage.dll hatası nasıl çözülür?

Bilgisayar sorunlarının başında gelen virüsler , mavi ekran hataları ( blue screen ) ve dll hatalarıdır. Bu konumuzda freeimage.dll sorunları nasıl çözülür ? bununla ilgili olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. freeimage.dll hata mesajı alıyor iseniz freeimage.dll dosyasının virüsler nedeni ile zarar görmesi veya yanlış yüklemelerden kaynaklı sorunsal problemlerdir.

Bu konumuzda freeimage.dll sorunu nasıl çözülür? bununla ilgili olarak genel olarak çözüm yolu olarak freeimage.dll dosyasını internet ortamından işletim sisteminize Windows 10 , Windows 7 veya bir başka sürüm için 32 bit veya 64 bit yapısına göre indirip aşağıdaki yönergeler izleyerek çözmeye çalışacağız.

freeimage.dll Problemi Nasıl Çözülür?

freeimage.dll indirdiğiniz dosyayı aşağıdaki vermiş olduğum adımlara göre işletim sistemin ne ise ona göre klasörün içine atın ve bu dosyayı fixleyin.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, Win 7 , Win 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

[ayirac] regsvr32 freeimage.dll[ayirac]

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags – Etiketler ;

freeimage.dll çözümü , freeimage.dll Windows 10 , freeimage.dll Windows 7 , freeimage.dll hatası nasıl çözülür , freeimage.dll sorunu nasıl çözülür , freeimage.dll problemi , freeimage.dll error , freeimage.dll sorunsalı nasıl çözülür , freeimage.dll kesin , freeimage.dll yorum , freeimage.dll düzeltme , freeimage.dll onarma , freeimage.dll düzeltme

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL