Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Dil değiştirme nasıl yapılır?

6.113 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal ağlardan en hızlı ve çok kullanılan uygulamalardan biri olan Twitter’da dil ayarları nasıl yapılır? sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışıyoruz. Twitter’da kullanıcılara sunulan farklı dil tercihlerinde bu dil ayarı nasıl yapılır? cevap vermeye çalışacağız.

Twitter Dil Değiştirme konusunda aşağıda adımları takip ederek sizde kolay yollardan yaparak çözüm bulabilirsiniz. Bunun için vereceğimiz adımları takip ediniz.

Twitter Dil Ayarı Nasıl Yapılır?

  • Ayarlar ve Gizlilik
  • Hesap Sekmesine giriyoruz.
  • Yada kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaptıktan sonra “https://twitter.com/settings/account” link adresini tarayıcıya direk yapıştırabilirsiniz.

Burada twitter bölgesel dil ayarı nasıl değişir, dil tercihi konusunda istediğiniz bir lisanı seçerek “Değişiklikleri Kaydet” butonu ile dil tercihlerini değiştirebilirsiniz. Dil ayarı verilen ayrıca ülkeleri ve kullandıkları dilleri buradan görebilirsiniz.

Kullandığınız Akıllı telefonlarda iphone, android tabanlı telefonlarda dil değiştirme işlemini yine aşağıdaki adımlar ile yapabilirsiniz.

iphone twitter dil değiştirme ;

  • Sol üst köşede profil resminize bir kere dokunun.
  • Ayarlar ve Gizlilik
  • Hesap

Bu adımlar üzerinden takip ederek twitter dil ayarı ‘nı yapabilirsiniz. Sizinde bu konuda sorularınız olursa yorumlar kısmından yada soru & cevap sayfamız üzerinden tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Twitter Dil değiştirme nasıl yapılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın