Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraflara yazı yazma uygulaması mı arıyorsunuz?

1.387 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal ağ kullanımı yaygınlaştıkça , Facebook , Twitter , İnstagram ve buna benzer sosyal ağ’larda paylaşım yapıldığında paylaşılan resim üzerinde yazıları görmüşünüzdür. Bu yazıları telefon’da nasıl yapılır , nasıl yazılır mutlaka merak etmişinizdir.

resim üzerine nasıl yazı yazılır? bununla ilgili olarak uygulama arayanlar için bende üç çeşit mobil uygulama ismi vermek istiyorum.

Fontspiration ;

Bu uygulamada yazı üzerine yüzlerde animasyon ve tipografik tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte yazı tipi , yazı boyutu ve renk ve animasyonları özelleştirebilirsiniz.

İphone için ‘https://itunes.apple.com/us/app/fontspiration/id930147513?mt=8‘ adesini kullanarak akıllı telefonlar’da resim , fotoğraflarınızın üzerine yazı yazabilirsiniz.

Notegraphy ;

Bu sosyal ağ üzerinde paylaşımlara yeni bir deneyim getirmektedir. Resimler üzerine yazılar ve animasyonlar yapabilir ve paylaşabilirsiniz. Yazdığınız yazılar arkasına desenli yazılar ekleyebilirsiniz.

İphone için ‘https://itunes.apple.com/us/app/notegraphy-write-share-made/id669094298?mt=8‘ adresi üzerinden indirip kullanabilirsiniz.

Android için ‘https://play.google.com/store/apps/details?id=com.notegraphy‘ adresi üzerinden indirip Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Font Candy ;

Fotoğraflarınızda yazı , metin yazmak istiyorsanız kullanabileceğiniz güzel bir uygulamadır. Resimlerinize küçük maske ikonları koyabilir , fontlar koyabileceğiniz güzel bir uygulamadır. Telefona yükleyin beğenmez iseniz tekrar kaldırabilirsiniz.

İphone için : ‘https://itunes.apple.com/us/app/font-candy-typography-photo/id661971496?mt=8‘ adresi üzerinden kullanabilirsiniz.

Tags & Etiket ;

fotoğraflara yazı yazma uygulaması , iphone yazı yazma uygulaması , android yazı yazma uygulaması , fotoğraflara yazı nasıl yazılır , resimlere yazı yazma uygulaması , en iyi yazma uygulaması , tavsiye yazı yazma uygulaması , hangisi daha iyi yazı yazma uygulaması , şekilli yazı yazma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın