Sponsorlu Bağlantılar

Firefox Ram Tüketimi Sorunu Nasıl Çözülür?

749 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda kullandığımız tüm programlar bilgisayar rami mutlaka kullanır ve tüketir, bunlar arasında web tarayıcı mozilla – firefox tarayıcıda dahildir. Bu konumuzda firefox ram tüketimi sorunu nasıl çözülür? bununla ilgili vermeye çalışacağız.

mozilla açıldığında ve yan yana sekme açıldığında adeta ram sömürür, ve ram tüketimi artmaktadır buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olacaktır. Peki firefox ram tüketimi sorunu nasıl çözülecektir buna nasıl bir önlem alınmalıdır ki bu sorun ortadan kalksın.Firefox yüksek ram tüketimi çözümü için bir eklenti kullanabiliriz.

Aşırı bellek tüketimi tarayıcının çökmesine neden olabileceği için bu sorun için sizlere vereceğimiz eklenti adresini indirin ve mozilla tarayıcıya ekleyiniz. yüksek ram tüketimi için “https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/53880a” adresi üzerinden eklentiyi kurabilirsiniz. Bu eklenti ile hissedilen, gözle görünen bir performansa şahit olacaksınız. 

Firefox Yüksek Ram Tüketimi sorunu bu şekilde çözüm sağlanacaktır, bununla ilgili olarak ayrıca yüksek bellek tüketimi konusunda “https://support.mozilla.org/t5/Firefox-is-slow-or-stops-working/Y%C3%BCksek-Bellek-Kullan%C4%B1m%C4%B1/ta-p/16594” adresinden detaylı bilgilerde edinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın