Sponsorlu Bağlantılar

iphone mail sonuna imza ekleyin

10 views
Sponsorlu Bağlantılar

Size gelen mail sonlarında imzayı hiç fark ettiniz mi? burada size gönderen kişi ve kuruluşları tanıtmak kimlerden mail geldiğini bu mail sonunda imza’da tanıtıcı sosyal ağ adreslerinin olduğunu fark etmişinizdir. Önceki konularımızda outlook sonuna veya hotmail adresleri sonuna imza nasıl eklenir? bunlar hakkında bilgi vermeye çalışmıştık. iphone mail sonuna imza ekleme nasıl yapılır? bununla ilgili sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız.

mail sonuna imza ekleme ;

iphone imza ekleme ile mail sonrasında görünecek kimlik ekleme sayesinde attığınız mail sonraki imza görünecektir. eğer birden fazla kullandığınız e-posta varsa bunlara’da ayrı ayrı imza ekleme yapabilirsiniz. 

Ayarlar > Mail > İmza > bu adımları izleyerek Tüm Hesaplar veya Her Bir Hesap İçin olarak farklı imza ekleme yapabilirsiniz.  Telefon’da tanımlı farklı e-posta adresleri için ayrı ayrı imza ekleme ile farklı imza tanımlaması yapabilirsiniz. bu imza sonrasında emoji klavyesini ayrıca kullanarak emoji ekleme kabiliyeti olduğunu’da hatırlatalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın