Sponsorlu Bağlantılar

faultrep.dll sorunu nasıl çözülür?

390 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda faultrep.dll sorunu nasıl çözüleceği hakkında bilgi aktarımı yapacağım. faultrep.dll hataları genel olarak yanlış yükleme ve virüsler nedeni ile faultrep.dll dosyasının zarar görmesi nedeni kaynaklanır.

faultrep.dll problemi bu dosyanın eksik olması nedeni programın çalışmamasıdır. peki faultrep.dll sorunu nasıl çözülecek? bunun için yapılması gereken faultrep.dll dosyasını internetten indirmek ve bu dosyayı işletim sistemine göre klasör içine atmak olacaktır.

dosyayı bilgisayarın işletim sistemine göre Windows 10 , Windows 7 veya diğer işletim sisteminize göre 32 & 64 bit yapısına göre indirmeniz gerekecektir. faultrep.dll 32 bitfaultrep.dll 64 bit kelimeleri gibi aratarak bulunuz. Ardından aşağıdaki dosya dizini içine atmanız olacaktır.

faultrep.dll problemi nasıl çözülür?

bilgisayara İnternetden indirdiğiniz dosyayı aşağıdaki dosya dizine atmak için işletim sistemine göre atın ve fixleme yapanız.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7 , Windows 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win+R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 faultrep.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

faultrep.dll sorunu çözümü , faultrep.dll hatası nasıl çözülür , faultrep.dll problemi nasıl çözülür , faultrep.dll sorunsalı , faultrep.dll win10 , faultrep.dll win7 , faultrep.dll kesin çözüm , faultrep.dll error , faultrep.dll fixed , faultrep.dll düzeltme , faultrep.dll çalışmıyor , faultrep.dll nasıl , faultrep.dll çözüm , faultrep fixit

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın