Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da uygunsuz yorumları filtreleme nasıl yapılır?

798 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagramda sık sık fotoğraf veya video paylaşıyor ve bu paylaşımlara yorumlar yapılıyorsa , yapılan uygunsuz yorumlar sizi ve diğer takipçileri rahatsız edebilecektir. Küfür , Argo kelimeler sık sık yorum olarak atılıyor ve bunları siz tek tek silmek yerine anahtar kelimeler kullanarak yapılan bu yorumları filtreleme ile engelleyebilirsiniz.

instagram-ista

Eğer sizde instagram’da yorum yapamıyorsanız , gönderilen içeriği kontrol edin ve , instagram yorum atamıyorsanız bilesiniz ki kullanıcının oluşturduğu filtreleme ile uygunsuz yorumları gizlemektedir. Benimde Bu konuda sizlere yorum filtreleme nasıl yapılır? bunun hakkında bilgi aktarmaya çalışacağım.

İnstagram Uygunsuz Yorum Filtreleme Nasıl Yapılır?

instagram filtreleme yapabilmek için “www.instagram.com” adresi üzerinden bilgisayardan açalım ve aşağıdaki adımları izleyelim.

Ayarlar > Yorumlar veya “https://www.instagram.com/accounts/comment_filter/” link adresini bilgisayar tarayıcınıza yapıştırın ve sayfayı açınız.

instagram-filtreleme-nasil-yapilir

 

ilk önce “Uygunsuz Yorumları Gizle”  kutusunu işaretleyerek instagram filtreleme aktif edelim. Daha sonra kendinizin belirleyeceği anahtar kelimeler , sözcükler , ifadeleri boş alana virgül kullanarak yazınız. ( Örnek ; sanane,olmazki,canım, ) gibi kelimeler arasında virgül ile filtreleme yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram yorum filtrelemesi nasıl yapılır , instagram yorum gizleme , instagram filtreleme , instagram kelimeleri filtreleme , instagram sözcükleri filtreleme , instagram yorum filtreleme nasıl oluşturulur , filtreleme instagram , uygunsuz yorumları filtreleme instagram , instagram yorumlar nasıl kapatılır , insta filtreleme , insta filtre nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın