Sponsorlu Bağlantılar

Facetime arama engelleme

989 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda facetime arama engelleme nasıl yapılır konusunda siz takipçilerimize ve bu konuda arama yaparak gelen kullanıcılarımıza bilgi aktarmaya çalışacağız.

Apple cihazlarda sesli ve görüntülü arama servisi olan facetime de istenmeyen aramaları engellemek, aramaya kapatmak için aramayı engelleme konusunda aşağıda vereceğimiz işlemleri yerine getirerek başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

FACETİME ARAMALARINI ENGELLEME

Sizde sıklıkla facetime arama servisini kullanıyorsanız ve engelleme işlemini gerçekleştirmek için aşağıda işlemleri adım adım yerine getirebilirsiniz.

  • Facetime uygulaması açınız.
  • Engellemek istediğiniz telefon numarasını, kişinin yanında ⓘ simgesini göreceksiniz.
  • Ekranı alt kısma kaydırın
  • Bu arayanı engelle

Facetime arayanı engelleme veya numara engelleme işlemini bu şekilde yerine getirebilirsiniz. Bu işlem aynen telefonda numara engelleme kadar kolaydır.

Eğer rehberinize kayıtlı kişi değilse sizi facetime den arayan numaranın yanında yine yuvarlak içinde i harfi kısmına basarak numarayı engelleme kısmından engelleyebilirsiniz.

Apple cihazlardan ipad, iphone gibi cihazları yeni kullanan kullanıcılar için bu biraz karışık gelmektedir. Fakat işi öğrendikten sonra kullanım kolaylığı ile rahatlıkla işlemi yerine getirebilirsiniz.

Bu konumuzda facetime numara engelleme nasıl yapılır, nasıl yapılmış bunu yazımızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilir sorunlarınız, sorularınız için soru sor sayfamızdan tüm konuda sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın