Sponsorlu Bağlantılar

Asl dosyası açma nasıl yapılır?

1.071 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda asl dosyası açma konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bu konuda anlatıma başlamadan önce asl dosyası nedir? Bununla ilgili bir ön bilgi aktarmak istiyorum.

Asl Dosyası Nedir?

Photoshop programı içerinde herhangi katman veya nesneye uygulanabilecek Layer Style dosyasıdır. Bunun dışında Black Box ‘da kullanıcı ve uygulama hareketlerini takip ederek kayıp eden bir program olarak diyebiliriz.

.asl dosyası nasıl açılır?

Bu konumuz’da  .asl dosyası açma için hangi programa ihtiyaç duyulur? Hangi program ile açılır? Bununla ilgili olarak sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

.asl uzantılı dosyalar photoshop ait dosyalar olduğu için kullanılacak program’da photoshop yazılımıdır. Bu programlar portable veya kurulabilen yazılım ile açabilirsiniz.

Bunun dışında photoshop’a benzer yazılım olarak gimp programı kullanabilirsiniz. Grafik programları olarak kullanılan bu yazılımlar ile .asl uzantılı dosya açma içinde başarılı iş görmüşlerdir. Bunun dışında tavsiye edeceğiniz programları siz yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın