Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] flowSurf.net arama sayfası nasıl kaldırılır?

75 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen bu yönlendirme sayfası bilgisayarımıza indirdiğimiz deneme ( Demo) yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcılarımızı etkiler siz bu tarayıcılarınızı kullandıkça bu FlowSurf.net sayfasına yönlendirilir.

Şimdi Gelelim bu yönlendirme sayfaları nasıl temizleriz. Bununla ilgili iki yol izleyeceğiz program kurmadan ve program kurarak şimdi gelelim bu adımları izleyelim.

1-Adım : 

Daha önce aramasayfam için hazırladığım video izleyerek bu konuda bilgi sahibi olursunuz. uygulama metot aynı sadece sizin yapacağınız aramasayfam yerine FlowSurf.net yazarak registry kayıtlarını temizlemektir.

 

2-Adım : 

Bu adımda ise bilgisayarımıza AdwCleaner programı kurarak kaldıracağız. Bunun için Bilgisayarımıza AdwCleaner programı kuruyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

Bilgisayarınıza yüklediğiniz AdwCleaner programı ile tarama yapmadan önce diğer çalışan uygulamaları kapatmakta fayda vardır.

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarınızı tarama yaptık dan sonra FlowSurf.net ile ilgili zararlı girdileri işaretleyerek siliyoruz.

adw

 

Bilgisayarımız daha sonra Yeniden başlayarak açılır. Bundan sonra yapmamız gereken Bilgisayarda yüklü Mozilla-Yandex-Chrome-Explorer gibi tarayıcıların özelikler bölümüne giriyoruz sırası ile.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi özellikler kısmında “http://www.FlowSurf.net”  uzantısını siliyoruz. Bunu tüm tarayıcılarda uygulayacağız. Son işlem olarak ise Tarayıcıların Ana Sayfa Ayarlarını Google yada bir Başka Siteye Ayarlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın