Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’a giriş yapan cihazları sınırlandırma

774 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda facebook’a giriş yapan cihazlarda kısıtlama nasıl yapılır bununla ilgili olarak bilgiler vermeye çalışacağız.

Facebook bir güvenlik önlemi olarak sunduğu ve facebook hesabına nereden, ne zaman ve hangi cihazlardan giriş yapıldığı, açıldığı hakkında bilgi sunmaktadır. Bu ayarlara ulaşmak için hesabınıza giriş yaparak şu adımları takip ederek ulaşabilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Genel
  • Güvenlik ve Giriş
  • Kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaptıysanız “https://www.facebook.com/settings?tab=security” adresi üzerinden direk olarak ulaşabilirsiniz.
  • GİRİŞ YAPTIĞI YER

Bu alanda giriş yaptığınız yerler, hangi tarayıcıdan bağlandı ve hangi cihazdan hesabınız açıldı görebilirsiniz.

Bu alandan Facebook hesabınıza giriş yapılan cihazları sınırlama getirmek hesabınıza hangi cihazlarla, telefon, bilgisayar bunları yönetmek için ve hangi cihazdan çıkış yapacağınızı veya tüm cihazlardan çıkmak için kısıtlama, sınırlama getirebilirsiniz.

Facebook giriş yapan cihazları engellemek için cihazların tümünü görüntüleyin ve sağ tarafta bulunan küçük ayarla bunu kısıtlayabilirsiniz.

Hangi cihazı sonlandırmak, kapatmak istiyorsanız sağ tarafında üç noktadan “Sen değil misin?” veya “çıkış yap” ayarı üzerinden face giriş yapılan cihazlardan çıkış yapabilirsiniz.

Bu adımları takip ederek facebook’a giriş yapılan cihazları yönetebilirsiniz. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan tarafımıza sorularını gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın