Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Yer Tespit Chrome Eklentisi – Marauders Map

8.092 views
Sponsorlu Bağlantılar

Düşünün Bir Arkadaşınız sizinle Facebook üzerinden konuşuyor , şuan İzmir’deyim sen ne yapıyorsun nerelerdesin falan filan , sizde ben şuradayım filan hemen muhabbete sardırıyorsunuz peki çelişkide kaldığınız , şüphelendiğiniz bir durum var ise acaba bu gerçekten İzmir’de mi ?

işte bununla ilgili olarak Aran Khanna adında bir şahsiyet bir Google Chrome eklentisi geliştirmiştir. Bu eklenti ile Facebook Listesinizdeki arkadaşlarınızı Bu eklenti ( Plung-i ) üzerindeki harita’dan arkadaşlarınızın nerede olduğunu görebiliyorsunuz ve arkadaşlarınızı adım adım takip edeceğiniz için nerelerde vakit geçirdiğini öğrene bilirsiniz.

Marauders Map plung-in

Google Chrome eklentisinin adına gelince Marauders Map  Bu eklenti’yi Google Web Store adresinden uzantılar bölümünden indirip Google Chrome tarayıcınıza kurabilirsiniz. Bu eklentinin yalınız yorumlar bölümünde olumsuz yorumlar olduğunu da unutmayınız. Kullanıp tekrar kaldırmanız da mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Facebook Yer Tespit Chrome Eklentisi – Marauders Map (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın