Sponsorlu Bağlantılar

Facebook sorry, something went wrong hatası çözümü

2.088 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Sorry, something went wrong sorunu çözümü hakkında sizlere çözüm önerileri vermeye çalışacağız. Konumuzun ayrıntılarına başlamadan önce Sorry, something went wrong ne demek kısaca bundan bahsederek sonrasında sorun nasıl çözülür? Bununla ilgili önerilerimizi vereceğiz.

Sorry, something went wrong kelimesinin Türkçe kelime anlamı olarak “üzgünüm bir şeyler ters gitti” kelimesine karşılık gelmektedir. Genel olarak bu problem Facebook üzerinde görülmektedir. Facebook giriş yapılırken giriş sorunu yaşandığı için bu uyarı mesajı alınmaktadır.

Bu sorun genel anlamda nereden kaynaklı olduğunu bilemeyebilirsiniz bunun nedeni Facebook sunucuları veya kullanmış olduğunuz internet bağlantısı gibi kullanıcı tarafından yaşanan aksaklıklar nedeniyle yaşanabilmektedir.

Bizde aşağıda vereceğimiz çözüm yöntemleri ile sorunu çözümlemeye çalışacağız. Aşağıda verdiğimiz adımları çözümleyin.

SORRY, SOMETHİNG WENT WRONG SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR?

Dururken bu hatayı alıyorsanız genel olarak sorun Facebook bulunduğu sunucular tarafından kaynaklı olabilmektedir. Bu nedenle sorun çözülene kadar beklemek olacaktır. Belli periyotlar da giriş için tekrar tekrar deneyiniz.

Sunucular cevap vermediği için veya geç cevap verdiği için Sorry, something went wrong problemi yaşanmaktadır. Beklemekten başka bir çare yoktur eğer bu hata ülke genelinde yaşandığında haber kaynaklarından Facebook çöktü mü? Gibi başlıkları göreceksiniz.

Kullanıcı hataları tarafına bakarsanız internet bağlantısını kontrol ediniz mobil telefon da iseniz telefonun mobil internet bağlantısı kontrol ediniz yada wifi üzerinden bağlanarak deneyiniz. Bu tam tersi de olabilir kablosuz ağ bağlantısı kullanıyorsanız mobil interneti kullanın.

Telefondan, masaüstü bilgisayardan vpn bağlantısı yada Proxy ağ bağlantısı kullanıyorsanız normal bağlanmaya çalışınız.

Dns sunucularını kontrol ediniz farklı bir dns adresi kullanabilirsiniz veya normal dns sunucu kullanmadan bağlantı yöntemi kullanın.

Tavsiye Yazı: dns nasıl değişir?

Web tarayıcı çerezlerini temizledikten sonra tekrar bağlanmaya çalışınız. Bilgisayar yada telefonda tarayıcı çerezleri nasıl temizlenir yazımız üzerinden kontrol ederek temizlemek suretiyle yeniden kontrol ediniz.

TAVSİYE VİDEO;

 

Bu yazımızda Sorry, something went wrong error sorunu, hatası nasıl düzelir konusunda sizlere destek vermeye çalıştık. Konumla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer tüm konularda sorunlarınız, hatalarınız için bilgisayarcıya sor sayfamızdan bizimle sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Facebook sorry, something went wrong hatası çözümü (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın