Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sohbet Rengi Değiştir Nedir ve Nasıl Yapılır?

2.033 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Facebook özelliğinden biri olan ve sohbet penceresi rengi değiştir hakkında bilgi vermek istiyorum. Bu özellik pek o kadar önemli gibi görünmese’de bir veya birden fazla kişi ile aynı anda sohbet ederken yanlış yere , yanlış kişi ile sohbet etmenizi engelleyecek gibi gelmektedir. 

Kişi özgü oluşturacağınız sohbet rengi ile en azından hafızanıza kazınarak yanlış mesaj göndermenin önüne’de geçilebilir. Kısaca buraya kadar Sohbet Rengi Değiştir Nedir? konusu hakkında bilgi vererek bu ayarın nasıl yapılacağı hakkında aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Sohbet edeceğiniz arkadaşınız ile pencere açtığınızda üst köşede dişli çark ( ayarlar ) simgesini açıyoruz , burada açılacak pencerede Rengi Değiştir… ayarını göreceksiniz. Bu rengi değiştir ayarını açtığınızda karşınıza renk skalası gelecektir. 

 

Facebook Konuşma Penceresi Renk tercihini buradan seçerek pencere rengi değiştirebilirsiniz. Böylece dilediğiniz kadar açtığınız sohbet pencerelerini aynı renkten kurtarmış ve değişik renkler ile karıştırmadan kullanabilirsiniz. Bilmiyorum bu özellik ne kadar işinize yaracaktır.?

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın