Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Abone ve Beğeni Sayısı Nasıl Gizlenir?

2.200 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğimiz gibi Dünyaca ünlü popüler video barındırma sitesi olan youtube de kişisel hobi olarak veya açacağınız bir youtube kanalı ile youtuber olarak faal olarak kanalı kullanabilirsiniz. Hazırladığınız videoları , youtube hesabınıza giriş yaparak videoları yükleyebilirsiniz.

Kısacası sizinde kendinize ait bir youtube hesabınızın olması yeterlidir. Konumuza gelecek olursa youtube abone veya youtube beğeni sayısı nasıl gizlenir? bununla ilgili ipucu vermeye çalışacağız. İstatistik bilgilerinin , beğeni sayısı veya abone sayısını saklamak için yapılması gereken adımları şimdi aşağıdaki uygulamaya çalışacağız. 

YouTube Abone Sayısı Nasıl Gizlenir?

sizinde kanalınız var ve abone sayısını gizlemek istiyorsanız , yapılacak adımlar YouTube kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıyoruz. Ayarlar > Gizlilik > bu adımları takip ediyoruz veya “https://www.youtube.com/account_privacy” adresini direk olarak tarayıcıya yapıştırarak erişebilirsiniz. Bu adımları takip ettiğinizde aşağıdaki ayarlar gelecektir. 

 

Tüm aboneliklerimi gizli tut” , “Kayıtlı tüm oynatma listelerim gizli kalsın” önündeki kutucukları işaretlemek yeterli olacaktır.  Böylece bir daha Abone sayısı ve beğeni durumu listede gösterilmeyecektir.

Arama Tags & Etiket;

youtube abone sayısı nasıl gizlenir , youtube abone bilgisi nasıl saklanır , youtube beğeni sayısı nasıl gizlenir , youtube beğeni sayısını kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın