Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Profiline Atatürk İmzası veya Takım Logosu Ekleme

5.103 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal ağ platformu olan Facebook’da takip ettiğiniz, arkadaş olduğunuz kişilerin Facebook Profilinde Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe logosu olduğunu görmüşünüzdür. Bunun dışında Mustafa Kemal Atatürk imzası veya Türk Bayrağı ve bir çok profile logo eklendiği takip ettiğiniz kişilerden takip etmişinizdir? 

Tuttuğunuz takımın logosu profil resmine eklemek Atatürk imzası ile fotoğraflarınızı renklendirmeyi düşünebilirsiniz. Bu logo ekleme nasıl yapılır? Bununla ilgili bizde sizlere bu konumuzda yardımcı olmaya çalışacağız.

Sizde takımınıza destek vermek istiyor iseniz Facebook GameFace özelliğinden yararlanabilirsiniz. GameFace ile takım logosu, Atatürk imzası, Yabancı ülke bayrakları ve onlarca çerçeve ekleme yapabilirsiniz. 

Facebook hesabınız ile giriş yapıyorsunuz ve “https://www.facebook.com/gameface” adresi üzerinden profil fotoğrafına çerçeve ekleme işlemini buradan gerçekleştirmek için istediğiniz logo ekleme işlemi için seçim size kalıyor. 

gameface özelliğini kullanarak onlarca çerçeveyi profil logosu olarak yapabilir ve belli zamanlama dilimi içerisinde veya sürekli kalacak şekilde ayarlamak sureti ile Facebook Gameface özelliğinden yararlanabilirsiniz. Zaman ile oluşturduğunuz profil logo çerçevesini değiştirme imkanı da sunulmaktadır. Yaz tatilinde profil çerçevesini değiştirebilir veya aramalarda yüzlerce çerçeveden yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın