Sponsorlu Bağlantılar

Facebook profil resmi ile giriş nasıl yapılır?

1.092 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Facebook yeni özelliği olan facebook profil resmi ile giriş konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair siz takipçilere gerekli olan sadeleştirilmiş şekliyle anlatmaya çalışacağız.

Yeni gelen güncelleme ile artık Facebook sosyal ağına hızlı giriş yapabilmek için artık profil resmini kullanabileceğiniz bir özelliği duyurdu. Önceden giriş yapmak için kullanıcı adı veya kayıt olduğunu e-posta adresini yazarak zaman alabilecek bu giriş şeklini biraz daha hızlandırmak adına kendinize ait profil resmini kullanarak hızlı bir şekilde ağa katılabileceksiniz.

giriş yöntemi olarak facebook profil ile giriş yöntemi sayesinde hesabınıza giriş şeklini değiştirebilirsiniz. Bu konumuzda bizde profil resmi ile facebook’a giriş yapma konusunda bu işlemin nasıl yapılır tarafına bakacağımız için sizlere hemen bunu anlatmaya çalışacağız.

Facebook profil resminle giriş yap

Profilinizde bulunan resminizi kullanarak giriş yapmak için bu ayarı açmak gerekecektir. Bunun için Facebook kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.

https://www.facebook.com/settings” adresi üzerinden tarayıcıya yapıştırarak veya Ayarlar > Güvenlik ve Giriş adımlarını takip ederek bu özelliği etkinleştirmek gerekecektir.

Giriş sekmesi üzerinde “profil resminle giriş yap” yazan kısmı düzenle kısmından bu ayarı değiştirerek açabilir, etkinleştirebiliriz. 

şifreyi hatırla, profil resmiyle girişi kapat, profil resmiyle giriş bilinmiyor? cihazından kaldır  bu ayarları bu alandan değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırla : Kendinize ait bilgisayarınızda bu ayarı etkinleştirebilirsiniz , fakat ortak kullanımlı bilgisayarlarda bu özelliği etkinleştirmek hesabınızın başkasının eline geçmesine neden olabilir. Eğer bu özelliği kullanıma açarsanız sadece hızlı bir şekilde profil resminizi kullanarak açabilirsiniz.

Profil resmiyle girişi kapat : Bu özellik kullanıma açıksa, bunu kapatabilirsiniz. Bu özelliği devre dışı bırakarak klasik giriş yöntemi, telefon numarası, kullanıcı adı, mail adresi ile giriş yöntemine geri dönebilirsiniz.

Profil Resmiyle girişi bilinmiyor? cihazından kaldır : Eğer profil resmini kullandığınız bir cihazı veya cihazları bu alandan kaldırabilirsiniz.

Yukarıda adımlar sayesinde günlük hayatınızda kullandığınız sosyal ağınız Facebook’da resminizi, fotoğrafınızı kullanarak giriş yöntemini açabilir ya da kapatarak klasik giriş yöntemleri ile kullanabilirsiniz. Daha önceki konularımızda Kodmatik ile giriş yöntemini kullanarak güvenliğinizi artırabilirsiniz.

KodMatik ile Facebook Giriş Yapma

Bu konumuzda profil resmiyle Facebook’a nasıl girilir? Konusunda sizlere detaylı ve sadeleştirilmiş bir şekilde konuyu resimli anlatmaya çalıştık. Bu konuda sorularınız için sayfamızın altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın