Sponsorlu Bağlantılar

Facebook müşteri hizmetleri çağrı merkezi

4.618 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, teknoloji meraklıları bu anlatımda soru & cevap sayfamıza sizlerden gelen sorulardan biride facebook müşteri hizmetleri numarası nedir? facebook çağrı merkezi var mıdır? Bununla ilgili sorulara bu konumuz da cevap vermeye çalışacağız. 

Mark ZUCKERBERG tarafından kurulan ve Seo’su olduğu dünyanın bir numaralı sosyal ağlarından Facebook yada Türkçe karşılığında Feysbuk kullanıcı sayısı olarak 2004 yılında kullanıcı sayısı olarak 1 milyonu geçti. Günümüzde facebook kullanıcı sayısı aktif 500 milyonun üzerinde olduğu belirtilmektedir. Bu kadar kullanıcısı olan sosyal ağ devi Facebook’da kullanıcıların paylaşımları, firmaların reklamları filan derken bir kazanç yada gelir kapısı da olmuştur.

Bu kadar insan topluluğunun kullandığı bu ağlarda mutlaka şikayeti, sorunları oluşmaktadır. Bunun için Facebook iletişim numarası, şikayet hattı yada destek numaralarının olması gerektiği veya geri bildirimler için bir destek e-posta adresinin olması gerektiğidir.

Facebook Müşteri Hizmetleri Numarası

facebook günlük paylaşım sayısı oldukça fazla olan ağlarda, hoşunuza giden video yada resim paylaşımları ne kadar yasal olsa da, mutlaka bir illegal paylaşımlar da olacaktır. Bunun için facebook şikayet hattı üzerinden bu paylaşımları , gönderileri şikayet edebilirsiniz.

Facebook’da bir şikayeti ihbar etmek isterseniz o gönderin sağ üst köşesinde üç nokta işaretine bastığınız da Gönderi ile ilgili görüşlerini bildir sekmesine bastığınız da durumu şikayet edebilirsiniz.

Yani her ne kadar da olsa bir facebook ihbar hattı, facebook şikayet hattı telefon numarası olarak yoktur. Sadece paylaşımlar üzerinden geri bildirim yapabilirsiniz.

Bunun dışında herhangi bir sorun nedeniyle yaşanan problemler için facebook müşteri hizmetleri , müşteri hizmetleri numarası’da yoktur. Peki sorunlarımı nasıl çözeceğim?

Facebook, Amerikan ülkesinde olduğu için bunun için direk olarak bir telefon numarası yerine e-posta adresi üzerinden iletişim sağlanmaktadır.

Bunun yerine facebook destek hattı yada diğer adıyla yardım merkezi üzerinden yaşanan sorunlarınıza cevap arayabilirsiniz. >> “https://www.facebook.com/help/” adresi üzerinden destek alabilirsiniz.

Bu alanda daha önce şikayet ettiğiniz bildirimler hakkında da şikayet hangi aşamada, gelişme var mı? durum bilgisi alabilirsiniz. İnternet’ten destek almak için bu adres yada “https://www.facebook.com/safety” adresi üzerinden tüm şikayetlerinizi, iletişim için geri bildirimler yapabilirsiniz. 

Yani şikayetleri dolduracağınız geri bildirim formu ile instagram iletişim sağlayabilirsiniz. Bunun dışında Facebook kendi sayfası üzerinde iletişime geçebilirsiniz. @FacebookTurkiye sayfasını üzerinden mesaj yollayarak destek alabilirsiniz. 

Facebook sorun bildir “https://www.facebook.com/help/contact/357439354283890” adresi üzerinden ne tür sorunlar yaşıyorsanız bu alandan geri bildirim yaparak sorunlarını yöneltebilirsiniz.

Giriş sorunları, şifre sorunları yaşanan problemleri açıklamasıyla ve ekran görüntüsü çekerek “dosyaları seç” kısmından eklemek suretiyle göndererek iletişim sağlayabilirsiniz.

instagram iletişim adresi @facebook takip ederek yada dm atarak ulaşım, mesaj gönderebilirsiniz. 

Facebook Türkiye Müşteri Numarası veya diğer aramalarda Facebook müşteri hizmetleri, çağrı merkezi gibi arama yaptığınız da herhangi bir telefon numarasına erişemezsiniz sadece form doldurmak suretiyle iletişim sağlayacağınızı söyleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Facebook müşteri hizmetleri çağrı merkezi (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ya lütfen bana yardımcı olun 7 yıllık fc hesabımın sifresini unuttum en son degistirdim unuttum ya yardımcı olun bana lutttfeeenn😭😭

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın