Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Messenger sohbet balonu kapatma

155 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Facebook Messenger sohbet balonu nasıl kapatılır bunu Android telefon kullananlar için bilgilendirme vermeye çalışacağız.

Varsayılan olarak açık gelen sohbet pencerelerini kapatma yöntemini bu yazımızda sizlere tarif ederek, bu pencerelerden rahatsız olan kullanıcılar için kapatarak kullanma yönteminden bahsedeceğiz.

Android cihazlarda konuşma balonu olarak duran sohbet balonları ekranda yer kaplayacağı için bazı kullanıcılar bunlardan rahatsız olmaktadır. Bu rahatsız olunan sohbet pencerelerini kapatma ihtiyacı duyulmaktadır.

Sizde bu durumdan rahatsız oluyor ve pencereleri tamamen kapatmak için aşağıda adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

FACEBOOK MESSENGER SOHBET PENCERESİNİ DEVRE DIŞI BIRAKMA

Aşağıda adımlarla sohbet pencerelerini sonlandırmak, devre dışı bırakmak için aşağıda uygulama içinden adımları takip ediniz.

  • Facebook Messenger Uygulamasını açınız
  • Profili resmini açınız
  • Sohbet Balonları
  • Bu alandan ayarları değiştirebilirsiniz.

Yukarıda adımlarla Messenger sohbet balonları ayarlarını değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Böylece sohbet penceresini isteğe göre kapatıp, açabilirsiniz.

Facebook Messenger sohbet balonu açma için yaptığınız işlemin tam tersini yaparak da açabilirsiniz. Bu şekilde de anlık bildirileri yerine getirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Facebook Messenger sohbet balonu nasıl kapanır konusunda sizlere destek vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan veya Facebook yardım destek sayfası üzerinden sorunlarınızı, aldığınız hataları bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın