Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Messenger Karanlık Modu Aktif Etme

299 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Facebook messenger karanlık modu kullanma konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Sosyal ağ devi Facebook ile entegreli çalışacak Facebook Messenger yeni gelen özellik olan karanlık mod ile akşamları gözleri dinlendirmek için kullanabileceğiniz son derece elverişli bir özellik olarak kullanıma sunuldu.

Facebook gece modu özelliğini açmak, kullanmak için uygulama üzerinde herhangi bir buton yer almamaktadır. Bunun için karşı tarafa “ay emojisi” göndermeniz yeterli olmaktadır. Bunu Android telefonlarda ve İOS işletim sistemli telefonlarda uygulama üzerinde kullanabilirsiniz.

FACEBOOK MESSENGER GECE MODUNU AÇMA

Yarım ay emojisini karşı tarafa gönderdiğinizde ekran da yere düşen ay görünecek ve ekrana bir karşılama mesajı olarak “karanlık modu buldun!” mesajını göreceksiniz.

Diğer kullanıcılarda aynı şekilde “karanlık mod” ya da diğer adıyla “gece modu” özelliğini bu şekilde aktif ederek kullanmaya başlayabilirler.

Bunun yanında messenger profiline girdiğinizde ayrıca “karanlık modu” aktif etmek için bir butonu da görür olacaksınız. Bu butona yukarıda “şimdi ayarlar’da dene” kısayolundan direk olarak açabileceğiniz ya da kapatabileceğiniz butonu göreceksiniz.

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi facebook messenger sohbet penceresinde ay emojisi kullandığınız da karanlık modu açabileceğiniz gibi, diğer profil üzerinden de ilerleyebilirsiniz.

Tavsiye Yazı: Facebook yardım ve destek hattı

Bu konumuzda facebook messenger karanlık modu açma, karanlık modu tekrar kapatma konusunda siz takipçilerimize nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın