Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Mesaj Butonu Nasıl Kaldırılır ?

1.443 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda sıklıkla sorular sorulardan biride genel’de bayan kullanıcıların tarafıma gönderdiği sorunlardan biride Facebook Mesaj Butonu Nasıl Kaldırılır ? sanırım Facebook üzerinden rahatsız edilen bayan kullanıcıları bu yola başvurmaktalar. Facebook’da arkadaş olmadığınız kişilerden gelen mesajlar genelde diğer kutusuna düşmektedir. Burada sıklıkla gönderilen mesajlar sizi oldukça rahatsız edecektir .

Bu rahatsızlığı kökten kaldırma gibi bir durum artık yok yani yeni gelen güncellemeler ile mesaj yolla butonu kaldıramıyoruz sadece filtreme yaparak engelleyebiliriz.

facebook mesaj butonu kaldırma

 

Gizlilik kısayolu > Benimle Kimler iletişim kurabilir? adımlarını izleyelim. Burada sadece sizinle arkadaşlık kurabilecek toplulukları belirleyebilirsiniz.

facebook mesaj butonu kaldırma-2

Şimdi diğer filtreleme için Birinin beni rahatsız etmesini nasıl durdururum? kısmına gireceğiz.  Bu kısıma giriyoruz ve sizi rahatsız eden kişiyi engellemeniz yeterli olacaktır.

facebook kişi engelleme

Birisini arkadaşlarının arasından çıkarmak ve seninle konuşma başlatmasını veya zaman tünelinde paylaştığın şeyleri görmesini önlemek için engelleyebilirsiniz.

Buradan sizi sık sık rahatsız eden kişileri hemen engellemesini yaparak mesaj göndermesini engellemesini yapabiliyorsunuz ayrıca bu kişiyi tekrar engellini kaldırmak için Engellenen Tüm kullanıcıları gör yazan yerden engellini kaldırabiliyorsunuz.

Arama Tags & Etiket ;

Facebook mesaj butonu kaldırma , mesaj düğmesini kaldırma , mesaj gelmesini istemiyorum , Facebook’da mesaj gelmesini engellemek istiyorum , mesaj düğmesi nasıl kaldırılır , Facebook mesaj butonu kapatma , spambox

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın