Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Lasso kullanıcı şikâyet etme

220 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımızda Facebook Lasso nedir, Facebook Lasso kullanıcı adı nasıl değişir? Konularında bilgilendirmeye vermeye çalıştık.

Bu makalemizde Facebook Lasso kullanıcı şikâyet etme rapor etme konularında sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Bu uygulama daha öncesinde Tiktok uygulamasına alternatif olarak çıktığını önceki konularımızda paylaşmıştık.

Facebook Lasso uygulamasında uygunsuz içerik paylaşan, sizi rahatsız eden, hakaret içerikli paylaşımlar paylaşan Facebook Lasso kullanıcıları şikayet etmek suretiyle bildirebilirsiniz. Bizde bu konumuzda Facebook Lasso şikayet nasıl edilir? Bunu bu yazımızda sizlerle paylaşmak istiyoruz.

FACEBOOK LASSO ŞİKÂYET VE RAPOR ETME

  • Rapor etmek istediğiniz video açınız.
  • Sağ altta üç nokta işaretine basınız.
  • Açılan menüden Rapor Et seçeneğini göreceksiniz.
  • Karşınıza rapor etme seçenekleri gelecektir.
  • Bu bir spam, uygunsuz video seçiyoruz.
  • Böylece karşı tarafa Facebook kullanıcıyı şikâyet ediyoruz.

Yukarıda Facebook Lasso kullanıcı şikâyet etme, Facebook Lasso kullanıcıyı rapor etme konularında yeni başlayan kullanıcılar için bilgilendirme yapmaya çalıştık.

Facebook Lasso kullanıcı şikayet etme konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın