Sponsorlu Bağlantılar

Bu instagram hesabı zaten bir facebook sayfasına bağlı sorunu çözümü

1.319 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda “bu Instagram hesabı zaten bir Facebook sayfasına bağlı” uyarı mesajı sorunu nasıl çözülür? Bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

İnstagram da tanınmış kişi profili oluşturmak veya profilinizde instagram da herhangi bir iş veya sayfa ile uğraştığınızı belirtmek için Facebook hesabınıza bağlamak gerekebilir.

Eğer instagram hesabını Facebook hesabına bir kez bağladığınızda Facebook sayfanız neyle alakalı ise instagram profilinizde o şekilde görünecektir.

Bu bağlantı iptal edilmediğinde, bağlantı koparılmadığında yeni bir facebook sayfası bağlayamazsınız. Tekrar bir sayfa bağlamaya çalıştığınızda bu instagram hesabı zaten bir facebook sayfasına bağlı sorunu alırsınız.

Bu nedenle aşağıda vereceğimiz basit çözüm yöntemleri alınan bu hata mesajını ortadan kaldırabilirsiniz.

BU İNSTAGRAM HESABI ZATEN BİR FACEBOOK SAYFASINA BAĞLI HATASI ÇÖZÜMÜ

Yukarıda uyarı mesajını iptal etmek ortadan kaldırmak için Facebook ile Instagram arasında bağlantıyı iptal etmek gerekmektedir. Bu nedenle aşağıda vereceğiniz çözümle sonuca ulaşabilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Hesap
  • Bağlı Hesaplar
  • Facebook
  • Bağlantıyı kopar

Yukarıda adımlarla bağlantıyı, ilişkiyi iptal ettiğinizde bu instagram hesabı zaten bir facebook sayfasına bağlı problemini ortadan kaldırmış oluyorsunuz.

Böylece yeni bir Facebook sayfası ile yeniden bağlantı kurabilirsiniz. Artık Facebook sayfanızla entegreli çalıştırabilir veya bu işlem sonucunda tamamen bağlantıyı kesebilirsiniz.

2019 yılında yeni gelen güncellemeler veya 2020 yılında güncellemeler ile bu ayarların olduğu menülerin yeri değişebilir. Çözümü genel olarak aynıdır.

Tavsiye Yazı; instagram yardım ve destek hattı

Bu konumuzda bu instagram hesabı zaten bir facebook sayfasına bağlı sorunu çözümü nasıl sağlanır, nasıl çözülür, nasıl çözülmüş bununla ilgili sorulara cevaplar vermeye çalıştık.

Bununla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın