Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Lasso hesabı nasıl silinir?

259 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu makalemizde Facebook Lasso hesap silme konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce Facebook Lasso nedir? Bunun hakkında kısa ön bilgi verdikten sonra konu anlatımımıza geçeceğiz.

FACEBOOK LASSO NEDİR?

Facebookdan uzaklaşarak diğer diğer sosyal ağlara kayan gençliği tekrar ilgilisini çekmek için Tiktok alternatifi bir uygulamayı hizmete sundu.

Tiktok uygulamasına rakip bir uygulama çıkararak şirketin kaybettiği genç kullanıcıları tekrar geriye çekmek olarak söyleyebiliriz.

Şimdi bizim bu konumuzda Facebook Lasso abonelik silme için aşağıda vereceğimiz ipuçları hesabınız “nasıl silinir” bunu anlatmaya çalışacağız.

FACEBOOK LASSO HESAP KAPATMA

Facebook Lasso hesabına Instagram veya Facebook hesabınız ile bağlanabileceğiniz gibi yeni bir farklı kimlikle hesap açabilirsiniz. IOS ve Android işletim sistemli telefonlarda kullanabileceğiniz Facebook Lasso kapatmak istiyorsanız aşağıda adımları takip ederek sizde sonlandırabilirsiniz.

  • Profil
  • Ayarlar
  • Seçenekler
  • Delete Account” yani “hesabı sil” butonu ile Facebook Lasso silme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yukarıda adımları takip ederek Facebook Lasso üyelik silme işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz. Hesabı kapatmadan önce ise aşağıda verdiğimiz uyarıları dikkate almanız gerekebilir.

FACEBOOK LASSO HESABINI SİLMEDEN ÖNCE

  • Artık silinen hesaba bir daha ulaşamazsınız.
  • Gönderdiğiniz videolara artık bir daha ulaşamazsınız.
  • Başkalarına gönderilen mesajlar sohbet mesajları diğer kullanıcılar tarafından görülebilir.

Yukarıda Facebook Lasso hesabı silme işlemi öncesinde bu mesajları bulabilirseniz silin videolarınızı yedekleyin, gerektiğinde tekrar indirin öyle siliniz.

Yukarıda bahsi geçen Facebook Lasso hesabını kapatma konusunda soracağınız sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın