Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Kullanıcı adın belirlenirken bir hata oluştu

129 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Facebook kullanıcı adı değiştirilirken oluşan hata ve bununla alakalı olarak sorunun çözümü hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Genel olarak kullanıcı adı değiştirirken şu mesajı alırsınız “Kullanıcı adın belirlenirken bir hata oluştu: Beklenmedik bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene.” Uyarı mesajını alırsınız bizde bu sorunla alakalı olarak aşağıda vereceğimiz püf noktaları ile bu hatayı tekrar baştan gözden geçirin.

FACEBOOK KULLANICI ADI DEĞİŞTİRME SORUNU

Facebook da kullanıcı adı değiştirmek için fazı önemli noktaları gözden kaçırıyor olabilirsiniz. Bu önemli püf noktaları aşağı şu şekildedir.

  • Kullanıcı adı bir başkası tarafından kullanılır olmaması gerekmektedir. Bir başkasının kullandığı kullanıcı adını maalesef saten alamazsınız. Buna sistem izin vermez.
  • Kullanıcı adı belirlenirken A-Z İLE 0-9 arasında karakterler veya ( . ) işareti kullanmanız gerekmektedir. Bazı özel karakterleri kullanamazsınız.

  • Kullanıcı adı en az 5 karakter olmalıdır.
  • 60 gün aralığında kullanıcı adı değiştirme imkânı vardır.
  • Facebook sayfalarında isim değiştirme farklı kriterlerden oluşmaktadır. Belli bir beğeni sayısını geçtiğinizde isim değiştirilmiyor.
  • Kullanıcı adı Facebook topluluk kurallarına uygun olmalıdır.

Yukarıda saydığımızın dışında daha önceden alınmış ve kapatılmış hesap isimleri nedenleri ile kullanıcı adı alamayabilirsiniz. Bunun nedeni hesabını kapatan bir kullanıcı tekrar o isimle tekrar açabileceği olmasıdır.

Bu nedenle kullanıcı adı alırken oluşan sorunların belirgin nedenleridir. Farklı bir kullanıcı adı ile tekrar almaya çalışınız.

Tavsiye Yazı; Facebook yardım destek hattı

Bu konumuzda facebook kullanıcı adı değiştirme hatası ve bununla alakalı olarak sorunun nasıl çözüleceğine dair bilgi vermeye çalıştık.

Bu konuyla alakalı facebook kullanıcı adı değiştirme sıklığı konusuyla ve diğer tüm konularda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın