Sponsorlu Bağlantılar

Facebook geçmişi sil özelliği nedir

457 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda facebook geçmişi sil özelliği hakkında sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

F8 konferansında Facebook yeni özellikleri duyurmuştu bu yeni duyurduğu özellikle yaşanan skandalın izlerini örtmeye çalıştığını göstermektedir. Bu yeni özellik facebook geçmişi sil olan bu özellikle hatasını kapatmaya çalışmaktadır.

  • Facebook geçmişi sil resimli
  • Facebook geçmiş paylaşımları silme
  • Facebook geçmiş tarihli paylaşımlar
  • Delete facebook history
  • Facebook eski paylaşımları silme
  • Facebook eski tarihli gönderileri temizleme
  • Facebook geçmişi nasıl silinir
  • Facebook Geçmişi sil özelliği nasıl kullanılır

Facebook geçmişi sil ne işe yarar bu konuya başlamadan önce aslında iyi mi, kötü mü buna da düşünmek gerekmektedir. Bu özelliği aslında şu şekilde tarif edebiliriz.

Facebook Geçmişi Sil Nedir

Facebook geçmişi temizleme, süpürme olarak da adını verebileceğimiz “Facebook Geçmişi Sil” ile bu işlemi başlattığınız da bugüne kadar yaptığımız tüm paylaşımlar, beğeni, yorum, paylaşım, geçmiş paylaşımları yani her şeyi silecektir.

Geçmişte Facebook’da yaptığınız tüm hareketleri sileceği için artık hiçbir geriye dönük iziniz kalmadan temizlenmiş, kaldırılmış olacaktır.

Facebook geçmişi sili kullanmalıyım mı? Bu sefer akıllara böyle bir soru gelmektedir. Bu özelliği kullandığınız da sakıncaları var mı? Kullansam ne olur?

Facebook geçmişi sil özelliğini kullandığınız da artık Facebook sizin hakkında hiçbir şey bilmeyeceği için kullanımı olumsuz olarak etkileyecektir. Bu da Facebook kullanım deneyimini etkileyecek olmasıdır.

facebook geçmişini silme aracı kullanımı önümüzdeki aylarda yayınlanmaya başlanacaktır. Böylece istediğiniz zaman geçmiş, mazideki anılarınız da silineceği için son derece dikkatli olmanız gerektiğini sizlere hatırlatalım.

Facebook Verilerini İndir

Bunun yanında Facebook verilerini kopyamak suretiyle bir yedeğini almanızı da tavsiye ederiz. Bununla alakalı konumuzu okuyabilirsiniz.

Bu konumuzda Facebook geçmişi sil ne demek konusunda sizlere bu yeni gelen özelliği duyurmaya çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın alt kısmında yorumlar kısmından sorularınız gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın