Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Yedekleme ( Backup ) Nasıl Yapılır?

461 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konumuzda Facebook yedekleme üzerinde duracağız Facebook’da Duvar Kağıtları Resimlerimizi , mesajlarımızı profil bilgilerini bir arşivde tutar yedekleme alırken şifreyi yeniden sorar ve Facebook ile giriş yaptığınız e-mail adresine dowloand linki yollayarak yedeğini indirmeyi sağlar. Bu Sayede Facebook Bilgilerinizi Yedeklemiş bir kopyasını almış olursunuz peki bunu nasıl yapağız.

 

Facebook Yedekleme ?

Ayarlar>Hesap Ayarları>Facebook verilerinin kopyasını indir. yazan  kısma giriyoruz Arşivleme için Facebook giriş şifresini yazıyoruz daha sonra giriş için mail adresinize bir link yollanacağını söylüyor sizde tamam dedik den sonra belli bir süre sonra bu mail adresine Download link gelerek yedeği bilgisayarınıza arşivliyorsunuz.

Yedek Nasıl Alınır Video Anlatım ;

 

yukarıda Facebook hesabınızda paylaştığınız gönderiler, ve sizinle ilgili içeriklerin bir yedeğini almanızı ve bu yedeği saklamak ve bir arşivi almak için bilgisayara indirme adresi sayesinde indirip, tekrar ileride lazım olabileceğini düşünmesi Facebook Özelliği olarak kullanılmaktadır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın